Wydarzenia

Mączyński: Liczyły się tylko trzy punkty

2019-10-27 17:20:00
- Cieszy nas przełamanie serii bez porażki. Wiedzieliśmy, jaki to będzie mecz. Musimy dalej pracować nad organizacją gry - mówi Krzysztof Mączyński, kapitan Śląska Wrocław po wygranym meczu z Arką Gdynia.
Krzysztof Mączyński: Wiedzieliśmy, jakiego gatunku to było spotkanie. Tak naprawdę liczyły się dla nas tylko trzy punkty i tak podeszliśmy do spotkania. Cieszy przede wszystkim nasza postawa w pierwszej połowie, bo gra i organizacja wyglądały bardzo dobrze.

W drugiej połowie, może za sprawą tego wyniku, cofnęliśmy się i wtedy nasza gra nie wyglądała już tak dobrze jak powinna. Cieszy nas przełamanie serii bez zwycięstw i komplet punktów. To jest w tym momencie najważniejsze.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że Arka wyjdzie wyżej po przerwie. Przegrywali i nie mieli nic do stracenia, dlatego musieli odmnienić swoją grę. Byliśmy na to przygotowani, jednak u nas szwankowała trochę organizacja gry. Musimy pracować dalej nad tym, żeby wyglądało to dobrze nie tylko przez 45 minut, ale przez cały mecz.
Autor: Oliwia Stasiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław