Wydarzenia

Mączyński: Spodziewaliśmy się trudnego meczu

2020-02-07 23:30:00
- Wiedzieliśmy, że Lechia przyjedzie w okrojonym składzie, ale bazując na doświadczeniu z boiska, takie mecze są czasami trudniejsze - mówił Krzysztof Mączyński po zremisowanym meczu z Lechią Gdańsk. Kapitan Śląska zdobył bramkę z rzutu karnego.
Krzysztof Mączyński: Założeniem były trzy punkty, tak jak przed każdym meczem. Wiedzieliśmy, że Lechia przyjedzie w okrojonym składzie, ale bazując na doświadczeniu z boiska, takie spotkania są czasami trudniejsze. Młodzi zawodnicy, którzy wychodzą pierwszy raz na mecz w Ekstraklasie będą walczyć i spróbują się pokazać za wszelką cenę. Dzisiaj od pierwszych minut było widać, że dopóki mieli siłę to biegali i wyszli na prowadzenie 2:0. Jedyny pozytyw z tego meczu jest taki, że nasz zespół walczył do samego końca o punkt. Jeśli nie możesz wygrać to trzeba zremisować. 
 
Zdawaliśmy sobie sprawę, że to będzie trudne spotkanie. Cieszy, że walczyliśmy do końca, bo musimy teraz zdobywać punkty. Zostało dziewięć kolejek, a celem jest czołowa ósemka, więc musimy za wszelką cenę punktować. 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław