Wydarzenia

Mączyński: To był jeden z trudniejszych meczów

2019-08-24 20:00:00
- Nie ma słabych przeciwników, ale dziś rywal postawił twarde warunki. Każde spotkanie trzeba wybiegać, jeden musi pracować za drugiego i najważniejsze jest to, by punktować - mówi Krzysztof Mączyński, kapitan Śląska, po remisie w Gdańsku z Lechią (1:1).

Krzysztof Mączyński: Szanujemy każdy punkt. Nie przegraliśmy spotkania i taki był też cel. Wiadomo, że przyjechaliśmy tutaj po to, by zdobyć trzy punkty, jednak jeśli nie można wygrać, trzeba zremisować. Ten punkt trzeba było dziś wywalczyć. Lechia grała dobrą piłkę, narzuciła wysokie tempo. Trzeba się cieszyć z tego punktu. Teraz będziemy się już skupiać na kolejnym spotkaniu.

To był jeden z trudniejszych meczów w tym sezonie. Każdy był na swój sposób trudny, bo nie ma słabych przeciwników, ale dziś rywal postawił twarde warunki. Każde spotkanie trzeba wybiegać, jeden musi pracować za drugiego i najważniejsze jest to, by punktować.

Sytuacja z końcówki meczu wniosła trochę niepotrzebnej nerwowości. Ostatecznie piłka nie wpadła do bramki, mecz zakończył się remisem i trzeba szanować taki wynik.

Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław