Wydarzenia

Mączyński: Wyszło doświadczenie rywala

2020-06-21 20:00:00
Po meczu z Legią Warszawa swoimi wrażeniami w rozmowie z Canal+ podzielił się Krzysztof Mączyński, kapitan Śląska Wrocław.
Krzysztof Mączyński: Przyjechaliśmy z nastawieniem, by zwyciężyć. Legia wykorzystała nasze błędy. Pierwsza bramka padła po kontrataku, gdy wydawało się, że mamy grę pod kontrolą. W drugiej połowie wyszło doświadczenie Legii. Wyczekali, strzelili drugą bramkę i ustawili spotkanie. Uważam, że graliśmy dobrze, natomiast brakło nam doświadczenia.
 
Przytrafił nam się błąd, Diego chciał ratować sytuację, był zmuszony do ryzyka i niestety musieliśmy potem grać w dziesiątkę. Szacunek dla zespołu, bo podjęliśmy walkę. Przegraliśmy, ponieważ Legia jest bardziej doświadczonym zespołem i wykorzystała to w stu procentach. 
 
Legia ma bardzo dobrą defensywę. Dobrze zagęścili środkową część boiska. Nie oddaliśmy celnego strzału, ale z drugiej strony to nie jest tak, że nie stworzyliśmy sobie sytuacji. Przyjechaliśmy po zwycięstwo, nie udało się. Teraz idziemy dalej, przed nami następne mecze.

Wypowiedź dla Canal+
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław