Wydarzenia

Matias Nahuel: Potrzebowaliśmy tej wygranej

2024-03-02 20:30:00
W sobotni wieczór Śląsk Wrocław zanotował pierwszą wygraną w 2024 roku. Wojskowi zwyciężyli 2:1 z Widzewem Łódź, a świetny mecz rozegrał Matias Nahuel, który dwukrotnie trafił do bramki Rafała Gikiewicza. Po spotkaniu porozmawialiśmy z bohaterem WKS-u.

Matias Nahuel Leiva: Bardzo brakowało nam tego zwycięstwa. Potrzebowaliśmy go. Początek meczu był dość dziwny i mocno szarpany. Zagraliśmy dobrą drugą połowę i mamy za to nagrodę. Cieszymy się z tego, co graliśmy po przerwie. Najważniejsze są dla nas trzy punkty. Dopisujemy je do tabeli i myślimy już o tym jak dobrze zagrać w kolejnym meczu.

Szukaliśmy tego zwycięstwa. Od trzech spotkań nie mogliśmy dopisać sobie wygranej. Wiedzieliśmy jaka jest sytuacja i że musimy zacząć wygrywać. Bardzo ważna była ta pierwsza bramka. Ona otworzyła mecz. My poczuliśmy się pewniej. Było czuć w nas dużą energię. Atakowaliśmy dalej, bo wiedzieliśmy, że możemy strzelić kolejne bramki.

Oczywiście, że taka wygrana napędza. Jedziemy teraz na trudne boisko do Białegostoku. Zagramy z zespołem, który bardzo dobrze gra w piłkę i pokazywał to wielokrotnie w obecnym sezonie. My mamy jednak swoje atuty. Chcemy je wykorzystać i sięgnąć po kolejne trzy punkty.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław