Wydarzenia

Musonda: Gol dał mi sporą satysfakcję

2021-06-26 13:25:00
- Pokazaliśmy ducha drużyny, odwracając wynik w sparingu z naprawdę mocnym rywalem. To oczywiście tylko mecz towarzyski, ale bramka dała mi sporo satysfakcji - mówi Lubambo Musonda, strzelec jednego z goli dla Śląska w wygranym meczu z NK Osijek (2:1).
Lubambo Musonda: To był dobry, towarzyski mecz. Tak jak widzieliście - straciliśmy bramkę jako pierwsi, ale pokazaliśmy ducha drużyny i zwłaszcza w drugiej połowie przyniosło to korzyści. Walczyliśmy do końca o bramki i zwycięstwo, strzeliliśmy dwa gole i dzięki temu wygraliśmy z naprawdę mocnym przeciwnikiem.
 
Kiedy mocno pracujesz na treningach, możesz czuć się zmęczony, ale masz także świadomość, że wykonujesz solidną pracę w okresie przygotowawczym i ona przyniesie skutek w trakcie sezonu. Każdy daje z siebie maksimum na treningu i to samo było widać na boisku w dzisiejszym meczu. Do tego dokładamy charakter, walkę do końca i odnosimy zwycięstwo.
 
Oczywiście, to tylko mecz towarzyski, ale nie ukrywam, że zdobyta bramka dała mi sporo satysfakcji. Mam nadzieję, że to początek wielu goli, które przyjdą w tym sezonie.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław