Wydarzenia

Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!

2015-03-02 10:00:00
1
Drodzy kibice, w trosce o Wasz komfort przypominamy Wam korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów na mecze Śląska Wrocław. Pierwszy i najważniejszy to Wasz czas - kupując wejściówki przed dniem meczowym możecie być pewni, że nie stracicie go na stanie w kolejkach pod Stadionem Wrocław.

1. Czas

 

Kupując bilety na mecze Śląska Wrocław w przedsprzedaży minimalizujesz ryzyko stania w kolejce pod stadionem. Wejściówki możesz kupować w 15 punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, które w tygodniu obsługują klientów błyskawicznie i bez zbędnych kolejek. 

 

2. Cena

 

Bilety w przedsprzedaży z Kartą Kibica są tańsze aż o 20% od wejściówek kupowanych w dniu meczowym. Dokładne rozróżnienie cen można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik Biletów.

 

3. Pewność miejsca

 

Jak najszybszy zakup biletów pozwala Ci wybrać Twoje wymarzone miejsce. Zwlekając z zakupem wejściówki na mecz Śląska sprawiasz, że wybór najdogodniejszego miejsca może być utrudniony.

 

4. Bilety on-line

 

Posiadacze Kart Kibica mogą dokonać zakupu biletów bez wychodzenia z domu. Wystarczy do tego zalogowanie się w naszym serwisie dostępnym na bilety.slaskwroclaw.pl

 

UWAGA

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Zachęcamy również do zapoznania się z Regulaminem Sprzedaży Biletów dostępnym TUTAJ.

Zobacz również