Wydarzenia

Olsen: Zasługujemy na miejsce, w którym jesteśmy

2024-05-19 10:00:00
Śląsk Wrocław pokonał Radomiak Radom 2:0 i jest co najmniej wicemistrzem Polski! Tuż po meczu porozmawialiśmy z pomocnikiem WKS-u, Patrickiem Olsenem.
Patrick Olsen: Mecze z Radomiakiem nigdy nie są łatwe. Wiedzieliśmy, że będą dobrze operować w defensywie i czekać na kontrataki. Musieliśmy kontrolować tempo tego spotkania i myślę, że udało nam się to zrobić w bardzo dobrym stylu. Zagraliśmy naprawdę dobrze pod kątem taktycznym. Oczywiście strzeliliśmy też dwa ładne gole, ten Nahuela był wręcz spektakularny. Podsumowując - to były dobre zawody w naszym wykonaniu i zdecydowanie zasługujemy na miejsce, w którym się znajdujemy. 

Piłka nożna to moja miłość i uwielbiam grać, ale ostatnie dwa mecze przesiedziałem na ławce rezerwowych. Czasami tak jest, to decyzja trenera, lecz nie mam o nic żalu. Lekkie zmiany taktyczne pozwoliły nam wygrać ostatnie spotkania, a przecież to jest najważniejsze. To nie ma znaczenia, kto jest na boisku, najważniejszy jest efekt końcowy. 

Ten mecz z Ruchem był wypadkiem przy pracy. Taki jest czasami futbol, brakowało momentum, a teraz nie mamy prawa na to narzekać. Musimy to utrzymać do samego końca. Teraz skupiamy się na walce z Rakowem i staramy się nie skupiać na innych.
Autor: Marek Wadas

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław