Wydarzenia

Olsen: Zostawić serce i duszę na boisku

2022-10-08 17:45:43
Śląsk Wrocław wygrał z Górnikiem Zabrze 4:1 w meczu 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Jak ten mecz skomentował strzelec czwartej bramki dla wrocławian, Patrick Olsen.
Patrick Olsen: Wspaniale się czuję, zagraliśmy naprawdę świetnie w pierwszej części meczu. Dominowaliśmy na murawie, bo byliśmy agresywni, szukaliśmy gry do przodu, wspólnie broniliśmy i walczyliśmy. W tego typu meczach oczywiście są też trudne momenty, które musimy przetrwać. Rywale strzelili bramkę z rzutu karnego, to się zdarza. Najważniejsze, że mieliśmy siłę, aby dalej wspólnie bronić, razem walczyć i na koniec dzięki temu strzeliliśmy trzecią i czwartą bramkę. O to właśnie chodzi, jeśli chcemy osiągać takie wyniki to musimy zostawić swoje serce i duszę na murawie.

Ostatnio zdobyłem bramkę z rzutu karnego, ale to smakuje znacznie lepiej, kiedy strzelasz na swoim stadionie. I to jeszcze na wprost przed naszymi kibicami - nie mogło być lepiej. Natomiast sytuacji z rzutem karnym nie skomentuję, bo jej dobrze nie widziałem, nie jestem w stanie czegokolwiek powiedzieć na ten temat. To była dosyć chaotyczna sytuacja.
Autor: Kacper Rudzik

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław