Wydarzenia

Pałaszewski: Zasłużyliśmy na wygraną

2020-12-17 21:05:00
- Trzy punkty były nam bardzo potrzebne, cieszymy się, że je zdobyliśmy. Moim zdaniem - zasłużenie - mówi Maciej Pałaszewski po pokonaniu Warty w ostatnim meczu tego roku.
Maciej Pałaszewski: Wiedzieliśmy, że ten ostatni mecz jest bardzo ważny, by dobrze skończyć i mieć miłą przerwę. Trzy punkty były nam bardzo potrzebne, cieszymy się, że je zdobyliśmy. Moim zdaniem - zasłużenie.
 
Sami na boisku czuliśmy, że w końcówce Warta przycisnęła, miała sytuacje i to jest na pewno do poprawy. Nie zmienia to jednak faktu, że w przekroju całego spotkania zasłużyliśmy na wygraną. Mamy trzy punkty, wiemy nad czym pracować - chociażby te końcówki meczów, które ostatnio nie są dobre w naszym wykonaniu - i to jest najważniejsze.
 
Cały tydzień przygotowywaliśmy się do Warty, wiedzieliśmy, jak grają, mieliśmy swój pomysł i mam nadzieję, ze to wszystko było widać, że dobrze przygotowaliśmy się do spotkania. Wiedzieliśmy, co mamy robić.
 
U siebie czujemy się jak w domu, mocni, pewni siebie i nikt nie ma tutaj łatwo, by zdobyć jakiekolwiek punkty. Bardzo to nas cieszy.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław