Wydarzenia

Patryk Janasik: Ruszamy z ciężką pracą

2024-01-15 07:30:00
W niedzielę piłkarze Śląska Wrocław zameldowali się w chorwackim Umag, gdzie spędza najbliższe dni. Można spodziewać się ciężkiej pracy na najwyższych obrotach, o czym mówi obrońca WKS-u, Patryk Janasik.
Patryk Janasik: Na pewno podróż do Chorwacji była długa i trochę nieprzyjemna, ale na szczęście dojechaliśmy wszyscy cali i zdrowi, a także szczęśliwi. Przyjechaliśmy do hotelu, zjedliśmy śniadanie i mieliśmy moment, w którym mogliśmy chwilę odpocząć po podróży. Za nami pierwszy trening, jednostka, która może nie była bardzo wymagająca, bo wszyscy czujemy podróż. Trening nieco luźniejszy, ale to już za nami i w poniedziałek ruszamy z kopyta.

Jakie zastaliśmy na miejscu warunki? Szczerze mówiąc jestem zaskoczony, pozytywnie, bo trochę obawiałem się o pogodę. Prognozy wskazywały 4-5 stopni, a jest trochę więcej i te warunki atmosferyczne są bardzo dobre. Boisko też jest w porządku, nie ma na co narzekać. Przyjechaliśmy tu wykonać kawał ciężkiej pracy i po prostu chcemy przygotować się do rozgrywek ligowych.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław