Wydarzenia

Pawłowski: Zawsze gramy o trzy punkty

2021-08-01 20:00:00
- W każdym spotkaniu dajemy z siebie wszystko i naszym celem zawsze jest gra o trzy punkty - mówił po zwycięskim meczu z Cracovią Bartłomiej Pawłowski.
Bartłomiej Pawłowski: Im dłużej trwał ten mecz, tym bardziej przebieg spotkania odpowiadał Cracovii. Pojawiło się dużo chaosu, walki o drugie piłki. Dobrze weszliśmy w ten mecz. Na początku udało się nam przeprowadzić kilka niezłych akcji, gdzie zmienialiśmy strony i dochodziliśmy do sytuacji. Po lepszym fragmencie na nas, nastąpił moment, gdzie Cracovia zmieniła sposób grania. Dokonali paru zmian taktycznych i ten mecz stał się dużo bardziej chaotyczny. Z upływem minut tego chaosu pojawiało się coraz więcej i widać było, że przeciwnikom dokładnie o to chodziło i dobrze się w takiej sytuacji odnajdywali.
 
Nie chciałbym siebie oceniać. Czuję się bardzo pewnie i wiem, że jestem w stanie sporo dać tej drużynie. Ostatecznie to trener jest od tego, by ustalać wyjściowy skład. W każdym spotkaniu dajemy z siebie wszystko i naszym celem zawsze jest gra o trzy punkty.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław