Wydarzenia

Petkov: Chcemy być w 100% gotowi na pierwszy mecz

2024-01-11 18:00:00
W środę piłkarze Śląska Wrocław wrócili do treningów. Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły się od zajęć przy ulic Racławickiej, a już niebawem Wojskowych czeka zgrupowanie w Chorwacji. Z powrotu na boisko cieszy się filar defensywy WKS-u, Aleks Petkov.

Aleks Petkov: Okres świąteczno-noworoczny spędziłem z moją rodziną. Dobrze było trochę odpocząć i spotkać się z najbliższymi. Teraz wracamy do pracy. Jesteśmy gotowi na wymagające przygotowania. Bardzo tęskniłem za całą naszą ekipą. Za tą atmosferą i żartami, które pojawiają się na treningach. Cieszę się, że znów jestem z drużyną 

Uważam, że Chorwacja to dobry kierunek na zgrupowanie. Jedziemy tam trenować i wszystko dograć tak, aby być w stu procentach gotowi na pierwszy mecz nowej rundy. Mamy zaplanowane naprawdę bardzo ciekawe mecze sparingowe. Zawsze lepiej jest grać z mocniejszymi rywalami, bo jest to dla zespołu pewne wyzwanie.

Oczywiście mam dużą nadzieję, że już niedługo ponownie zobaczę komplet na naszym stadionie. To dla każdego z nas duże wyróżnienie, że mogliśmy zagrać dla tylu tysięcy kibiców. Chcemy zrobić to ponownie.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław