Wydarzenia

Pich: Wiedzieliśmy, że nie oddamy zwycięstwa

2020-06-25 21:45:00
- To był bardzo trudny moment na początku drugiej połowy, gdy straciliśmy bramkę. Cieszy, że nas to nie załamało. Cała drużyna zareagowała bardzo dobrze. Szybko strzeliliśmy dwie bramki i wtedy wiedzieliśmy, że nie oddamy już tego zwycięstwa - mówił po meczu z Cracovią Robert Pich, pomocnik Śląska Wrocław.
Robert Pich: Bardzo ważne punkty. Widzieliśmy, że Piast przegrał i możemy odrobić do nich punkty. To ważne, że utrzymujemy miejsce w czołówce, bo jeśli byśmy dzisiaj przegrali, to byłoby już ciężko. Każde spotkanie będzie ważne, bo w tabeli są bardzo małe różnice, ale bardzo się cieszymy z dzisiejszego zwycięstwa. Teraz czeka nasz mecz z Lechem. Nawet jedno spotkanie może zadecydować o tym, kto zajmie miejsce umożliwiające grę w europejskich pucharach. Każdy mecz jest dla nas finałem i takie podejście mieliśmy też dzisiaj. 
 
W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji. To był bardzo trudny moment na początku drugiej połowy, gdy straciliśmy bramkę. Cieszy, że nas to nie załamało. Cała drużyna zareagowała bardzo dobrze. Szybko strzeliliśmy dwie bramki i wtedy wiedzieliśmy, że nie oddamy już tego zwycięstwa. 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław