Wydarzenia

Płacheta: Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną

2019-08-17 18:20:00
- Zdobyliśmy kolejne trzy punkty i najważniejsze jest to, że wygraliśmy, chociaż emocji w tym spotkaniu nie brakowało. Wygrana motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy- mówi wygranym spotkaniu z Cracovią Przemysław Płacheta.
Przemysław Płacheta: Najważniejsze jest to, że wygraliśmy. W całym spotkaniu z pewnością emocji nie brakowało. Zdobyliśmy kolejne trzy punkty, a to motywuje nas do dalszej walki. Wykonaliśmy dziś ciężką pracę, bo zdobyliśmy bramkę jako pierwsi, ale potem też straciliśmy gola. Trener zrobił dobre zmiany, które przyniosły efekt. Cholewiak uderzył pięknie. Podnieśliśmy się i pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną.

To było dopiero piąte spotkanie, przed nami jeszcze ponad trzydzieści meczów. My podchodzimy do każdego spotkania skupieni i z w jednym celem - żeby wygrać mecz. Nie wybiegamy za daleko w przyszłość.

Od skrzydłowego wymaga się asyst i bramek. Szkoda, że dziś się nie udało. Miałem okazję i powinienem to skończyć. Przede mną dalej ciężka praca i mam nadzieję, że w następnym meczu wszystko pójdzie już po mojej myśli.

Chcielibyśmy, żeby na stadionie było jak najwięcej kibiców. Będzie to na pewno dodatkowa motywacja, żeby sprawić im  jeszcze więcej radości.
Autor: Oliwia Stasiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław