Wydarzenia

Po raz 11. gościliśmy „Dzieci na stadionie”

2015-05-01 12:25:00
1
W trakcie spotkania Śląska Wrocław z Wisłą Kraków do boju piłkarzy obydwu drużyn zagrzewali uczestnicy akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Była to już 11. odsłona naszej akcji!

Ponad 5 tysięcy dzieci i młodzieży gościliśmy na trybunach Stadionu Wrocław w czasie ostatniego meczu rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy. Dzięki wsparciu najmłodszych kibiców Śląsk Wrocław pokonał Białą Gwiazdę 1:0, a doping z sektora D docenili sami zawodnicy zielono-biało-czerwonych.

 

- Zawsze świetnie gra nam się na tę stronę, gdy przyjeżdżają do nas dzieci. Fajnie, że udało mi się też strzelić gola akurat na bramkę przed ich trybuną. Dziękuję im za wsparcie i tę zwycięską bramkę chętnie im za to dedykuję - mówił po końcowym gwizdku środowego spotkania skrzydłowy Śląska Wrocław i strzelec decydującego gola Robert Pich.

 

 

Zaangażowanie młodych fanów WKS-u przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! W meczu z Wisłą wyjątkowo gościliśmy nie tylko uczniów z dolnośląskich szkół, lecz również zorganizowane grupy kibiców np. z województwa opolskiego, a nawet podkarpackiego! Mapę pokazującą drogę uczestników akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” można obejrzeć klikając: TUTAJ.

 

W czasie przerwy w spotkaniu grupy, które przybyły na mecz Śląska Wrocław z najdalszych rejonów Polski otrzymały od naszego klubu drobne upominki. Delegacje każdej z wyróżnionych placówek odebrały na murawie pamiątkowe proporczyki wręczane przez spikera WKS-u Andrzeja Gliniaka i Orła Ślązaka.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym kibicom, którzy przybyli na Stadion Wrocław w ten środowy wieczór. Wasze wsparcie okazało się fantastyczne i już dziś zapraszamy Was wszystkich na kolejne odsłony akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również