Wydarzenia

Pokorny: Zrobimy wszystko, aby zdobyć mistrzostwo

2024-05-18 21:00:00
Śląsk Wrocław zwycięstwem nad Radomiakiem Radom (2:0) zagwarantował sobie przynajmniej tytuł wicemistrza Polski. Po spotkaniu swojego komentarza udzielił Peter Pokorny.

Peter Pokorny: Bycie przynajmniej wicemistrzem Polski to niesamowite uczucie, niesamowite emocje. Ale to jeszcze nie koniec, damy z siebie wszystko w Częstochowie i zobaczymy, co nam to da. Oczywiście, chcemy tam zdobyć 3 punkty i zobaczymy, jak to się ułoży przy wynikach Jagiellonii, ale, tak czy siak, jest to niesamowite uczucie. Jestem dumny z tej drużyny, z każdego w tym klubie. To jest dla nas niebywały sezon. 

 

Będziemy teraz wspólnie obserwować mecz Jagiellonii, zobaczymy, jak zagrają i jaki wynik osiągną, ale niestety dla nas, wszystko jest w ich rękach. My jednak dołożymy wszelkich starań, aby wygrać to mistrzostwo, jeśli tylko pojawi się na to szansa. 

 

Nie sądzę, że był to jeden z moich najlepszych meczów w tym sezonie. Nie czułem się dziś tak dobrze, jak w meczach przeciwko Pogoni, czy w ostatnim meczu. Zawsze jednak staram się dawać z siebie to, co najlepsze i pomóc mojej drużynie. Dla mnie zawsze najważniejsza jest wygrana. Został nam ostatni mecz, swoisty ‘’last dance’’.

 

Dla naszych niesamowitych fanów również był to niesamowity sezon. Bez nich z pewnością nie bylibyśmy w stanie być teraz w tym miejscu. Jesteśmy im za to wdzięczni, a przed nami wciąż jeszcze mnóstwo pracy w nadchodzących latach. Będziemy potrzebować od nich takiego samego wsparcia jak w tym sezonie, a może nawet większego!

Autor: Kacper Karolczyk

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław