Wydarzenia

Poprawa: To nauczka na przyszłość

2021-08-08 23:45:00
- Tak stracona bramka bardzo boli, to nauczka na przyszłość dla nas - mówi Konrad Poprawa, obrońca Śląska, po remisie 1:1 z Lechią Gdańsk na Stadionie Wrocław.
Konrad Poprawa: Takie końcówki bolą najbardziej. W ostatnich momentach chcieliśmy za wszelką cenę wybronić ten wynik, wiedzieliśmy, że Lechia potrafi doskonale dośrodkować w pole karne. I właściwie w ostatniej akcji meczu posłali taką wrzutkę. Z mojej perspektywy wyglądało, że Łukasz Bejger został uderzony w twarz. Rozmawiałem z nim po meczu, mówił, że kontakt był na sto procent. Tak stracona bramka bardzo boli, to nauczka na przyszłość dla nas.
 
Mieliśmy okazje na podwyższenie wyniku i musimy pazernie dążyć, by jak najszybciej ten mecz "zamknąć". Strzelenie drugiego gola sprawiłoby, że mecz potoczyłby się inaczej, Lechia mogła być wtedy bez "sztycha" i końcówka należałaby do nas, nie dla nich.
 
Oczywiście to dobrze, że ciągle jesteśmy niepokonani, ale my wychodzimy na każdy mecz po zwycięstwo i z pewnością nie cieszy nas remis, zwłaszcza taki jak dziś. Szkoda straconych punktów i dziś, i z Wartą Poznań, bo w końcowym rozrachunku będą na pewno potrzebne.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław