Wydarzenia

Puerto: Zespół wykonał świetną pracę

2020-08-29 20:30:00
Stoper WKS-u Israel Puerto skomentował zwycięstwo z Wisłą Kraków (3:1).
Israel Puerto: - Wiedzieliśmy przed meczem, że nie będzie łatwo o zwycięstwo na tym terenie. Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, wygrywaliśmy drugie piłki, mieliśmy sporą przewagę, a Robert Pich trafił z karnego na 1:0. Myślę, że po tym Wisła starała się zagrywać sporo dośrodkowań i długich podań za linię obrony, my z kolei próbowaliśmy się ustawić bardziej kompaktowo. Nasi rywale wykorzystali jedną z okazji i było 1:1.

W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy być cierpliwi, a nasze szanse przyjdą. Moim zdaniem zespół wykonał dziś na boisku świetną pracę. W końcowej części spotkania przeprowadzaliśmy chyba nasze najlepsze akcje. Jedna z nich zakończona została drugą bramką Roberta. Uważam, że przejęliśmy już wtedy w pełni kontrolę nad meczem, a na koniec gola strzelił jeszcze Waldek Sobota.

Jesteśmy szczęśliwi z dwóch zwycięstw, ale musimy skupić teraz na kolejnym spotkaniu z Lechem Poznań. Wierzę, że będziemy odpowiedni przygotowani. Obecnie czuję się dobrze, chcę pomagać drużynie i wyłącznie na tym się koncentruję. Bardzo cieszę się, że gram w Śląsku Wrocław i jest to dla mnie niezwykle ważne.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław