Wydarzenia

Putnocky: Chciałem pomóc kolegom

2019-07-20 20:30:00
Spotkanie z Wisłą podsumował jeden z bohaterów meczu - Matus Putnocky, bramkarz Śląska Wrocław.
Matus Putnocky: W drużynie wiele się zmieniło, każdy był ciekawy jak to ostatecznie będzie wyglądać na boisku. Myślę, że cały mecz w naszym wykonaniu był dobry. Zarówno jedna jak i druga drużyna miała sytuacje, w których mogła strzelić gola. Trzy punkty w pierwszym spotkaniu sezonu są bardzo ważne, ponieważ dadzą nam jeszcze większą pewność siebie i będziemy walczyć w kolejnych meczach.

Niewykorzystane szanse z początku spotkania nas nie podłamały. W szatni poruszyliśmy ten temat, ale uznaliśmy, że chcemy się skupić na tym co będzie, a nie na tym co było. Walczyliśmy dalej i dobry początek pierwszej połowy, poparliśmy równie dobrą grą w całej drugiej części gry. 

Zdarzyły się bardzo trudne momenty w pierwszej połowie. Kiedy tylko piłkarze Wisły zbliżali się pod nasze pole karne, można było wyczuć, że stworzą jakąś grożną sytuację. Udało się jednak wytrzymać ten gorszy okres i ostatecznie wszystko ułożyło się dobrze dla nas, z czego jestem bardzo szczęśliwy. 

Chciałem pomóc kolegom. Miałem duże oczekiwania, bo poprzedni sezon był bardzo zły i miałem nadzieję, że pokażę się z dobrej strony. Staram się pomóc drużynie, ale drużyna pomaga też mi. Dzisiaj właśnie tak to wyglądało i właśnie to charakteryzuje dobry zespół.


Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław