Wydarzenia

Putnocky: Czerwona kartka miała duży wpływ

2021-02-12 22:45:00
Śląsk Wrocław zremisował z Wisłą Kraków 1:1, a jednym z bohaterów spotkania był Matus Putnocky, który znów był pewnym punktem drużyny, m.in. broniąc rzut karny. - Chcieliśmy wygrać. Po czerwonej kartce mogliśmy grać tylko z kontrataku, szkoda, że nie udało się żadnej akcji wykończyć - powiedział bramkarz WKS-u w pomeczowej rozmowie z Canal+ Sport.
Matus Putnocky (wypowiedź dla Canal+): Oczywiście, chcieliśmy wygrać. Duży wpływ na losy spotkania miała czerwona kartka. W osłabieniu musieliśmy grać z kontrataku i właściwie tylko to mogliśmy grać. Kilka ataków nam wyszło, szkoda, że ich nie wykończyliśmy. Chcieliśmy zwycięstwa i trzech punktów. Warunki były ciężkie, ale co ważne, dla obu zespołów były takie same.
 
Myślę, że było po nas widać, że chcemy ten mecz wygrać. Po prostu ciężko było to osiągnąć grając jednego mniej w końcówce. Liczę na to, że zrobimy krok do przodu i będzie lepiej. Czy pamiętam poprzedniego obronionego karnego? Tak, to też był mecz z drużyną z Krakowa, a strzelał Sergiu Hanca.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław