Wydarzenia

Putnocky: Straciliśmy głupie bramki

2020-11-20 20:30:00
Po przegranym meczu z Lechią Gdańsk swoimi przemyśleniami podzielił się Matus Putnocky, bramkarz Śląska Wrocław.
Matus Putnocky: Trudno mi coś powiedzieć na gorąco, bo po prostu jestem zły. W pierwszej połowie Lechia nie stworzyła sobie nawet dogodnej sytuacji, natomiast w drugiej połowie wyglądało to zupełnie inaczej. Nie wiem, dlaczego tak się stało, ale na pewno będziemy to analizować. Straciliśmy głupie bramki, po dośrodkowaniach ze skrzydła po ziemi - one nie powinny kończyć się golem. Przed nami następny mecz i chcemy się już teraz na nim skupić.

Po pierwszej straconej bramce zaczęło już to źle wyglądać w naszym wykonaniu. Być może nie zareagowaliśmy odpowiednio w naszych głowach. Po utracie pierwszego gola zaczęliśmy grać nerwowo. Trzeba się nad tym zastanowić i iść dalej.
 
Wszystkie bramki padły po strzałach z bliska, trudno było mi zachować się lepiej. Myślę, że zwłaszcza pierwsza z nich była bardzo pechowa. Zawodnik Lechii uderzył między nogi i nie miałem zbytnio szans. Myślałem, że uderzy w stronę krótkiego rogu, bo druga strona była zasłonięta przez naszego obrońcę, ale piłka przeleciała niestety między nogami i wpadła do bramki.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław