Wydarzenia

Putnocky: Trzeba szanować ten wynik

2019-08-04 20:15:00
W meczu z Legią z dobrej strony po raz kolejny pokazał się Matus Putnocky. Bramkarz Śląska ocenił dzisiejsze spotkanie.
Matus Putnocky: Trzeba szanować ten wynik, bo trudno zdobywa się punkty w Warszawie. Mieliśmy sytuacje, w których mogliśmy zdobyć bramkę, szczególnie w pierwszej połowie, bo w drugiej było już trudniej, ale myślę, że możemy być zadowoleni z tego zdobytego punktu.

Naszą wielką siłą jest przede wszystkim to, że jesteśmy prawdziwym zespołem. W tym spotkaniu nie pozwoliliśmy Legii na wiele. Mamy podstawy do zbudowania czegoś naprawdę fajnego. Dobrze wygląda nasza gra w obronie, jednak musimy jeszcze trochę poprawić grę z przodu i myślę, że będzie wtedy jeszcze lepiej. 

Przede wszystkim patrzyliśmy na siebie. Analizowaliśmy grę Legii i wiedzieliśmy jak mogą przeciwko nam zagrać. Nie sądzę, że mogliśmy się po nich spodziewać czegoś więcej. Wiedzieliśmy, że mają w nogach trudny mecz. Z naszej perspektywy liczyliśmy, że zdobędziemy jakieś punkty, udało się i jesteśmy z tego zadowoleni.

Nie chciałbym mówić o swojej dyspozycji, ponieważ cały zespół spisuje się świetnie. Jest dobrze, ale zawsze może być lepiej. Staramy się najbardziej jak możemy, żeby nasza gra wyglądała jak najlepiej. Jesteśmy teraz w dobrej formie, ale trzeba pracować codziennie żeby tak pozostało. 


Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław