Wydarzenia

Putnocky: Wierzyliśmy w dobry wynik

2019-11-30 20:15:00
Swoimi wrażeniami po meczu z Piastem Gliwice podzielił się Matus Putnocky. Bramkarz Śląska zachował czyste konto w drugim meczu wyjazdowym z rzędu.
Matus Putnocky: Dobrze, że udało nam się nie stracić bramki w pierwszej części gry. Zagraliśmy słabo w pierwszej połowie. Patrząc na jej przebieg, równie dobrze mogło być 3:0 dla Piasta. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że po przerwie musi to wyglądać zupełnie inaczej. Udało się ten plan zrealizować i wygraliśmy 3:0, jednak nadal musimy twardo stąpać po ziemi. Po pierwszej części gry trudno było sobie wyobrazić, że wywieziemy stąd punkty. Cały czas jednak wierzyliśmy i chcieliśmy osiągnąć tu dobry wynik. Szacunek dla całego zespołu, że udało się to zrobić. 
 
Myślę, że kluczowa była sytuacja, w której Konczkowski uderzał z bliskiej odległości. Nie wykorzystał tej okazji, udało się to obronić. Gdyby zdobył bramkę, ten mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej.
 
Ten wynik można potraktować jako zaproszenie dla kibiców na mecz z Legią. Potrzebujemy ich wsparcia, bo to będzie trudny mecz, ale na pewno chcemy go wygrać. 
 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław