Wydarzenia

Raport z Sektora Rodzinnego

2014-10-03 15:00:00
W trakcie meczu Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna na trybunie D zasiedli młodzi kibice zaproszeni do udziału w akcji "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu". Tuż obok nich znaleźli się również stali bywalcy Sektora rodzinnego, na którym nie zabrakło oczywiście świetnej zabawy.

Młodzi fani Śląska Wrocław dobrą zabawę mogli rozpocząć już przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Wszystko za sprawą "Krainy Zabaw", która była rozstawiona na esplanadzie Stadionu Wrocław. Patronat nad tą strefą, jak również nad całym Sektorem Rodzinnym objęła firma INTER-SYSTEM. Znalazły się w niej skoczne dmuchańce, na których dzieci mogły wyszaleć się przed spotkaniem WKS-u z gośćmi z Łęcznej. Te z kolei dostarczyła firma Dmuchane Atrakcje.

 

Sektor Rodzinny ponownie odwiedzili piłkarze Śląska Wrocław, którzy nie znaleźli się w meczowej osiemnastce. Gracze WKS-u znaleli chwilę na rozmowy z młodymi fanami wrocławskiej drużyny, a także na pamiątkowe fotografie,o które jak zwykle zadbała niezawodna CykBudka. 

Nie zabrakło również pluszowych bohaterów. W piątkowy wieczór Orła Ślązaka wspierali bywalcy Stumilowego Lasu Tygrysek i Kłapouchy, o których przybycie na Sektor Rodzinny zadbał oczywiście jeden z partnerów tej trybuny, firma Żywe Maskotki.

 

Nie wolno zapominać o słodyczach, które młodzi kibice Śląska Wrocław otrzymali od firmy Słowianka. Ponadto, wszyscy zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym fani mogli korzystać ze stoisk do malowania twarzy i przygotowanych konsol Xbox 360, na których rozgrywano mecze w grze FIFA 14.

 Po zakończeniu spotkania młodym, wiernym fanom Śląska Wrocław podziękowali sami piłkarze. Zawodnicy przyszli pod Sektor Rodzinny bez zbednej opieszałości i długo i cierpliwie rozdawali kibicom autografy, przybijali piątki i pozowali do wspólnych zdjeć. Zawodnicy WKS-u wiele zawdzięczają młodym fanom z trybuny D. W końcu grając na bramkę przed Sektorem Rodzinnym zdobyli dwa gole dające im zwycięstwo w meczu z Górnikiem Łęczna!Dziękujemy za wspólną zabawę w Sektorze Rodzinnym! Przypominamy, że więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Serdecznie zachęcamy również do odwiedzenia i polubienia profilu Rodzinka Śląska w serwisie Facebook.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również