Wydarzenia

Rosen Bozinhov: Zawsze można coś poprawić

2024-01-17 21:00:00
Śląsk Wrocław przegrał w pierwszym sparingu w tym roku z Dinamem Zagrzeb 2:3. W spotkaniu w barwach WKS-u zadebiutowało kilku zawodników, w tym testowany obrońca Rosen Bozinhov. Jak Bułgar ocenia inauguracyjny mecz podczas zgrupowania w Chorwacji?
Rosen Bozinhov: To był bardzo trudny mecz z wymagającym rywalem, dodatkowo rozgrywany na trudnym boisku. Mam wrażenie, że jak na mecz na takiej błotnej murawie, na której z oczywistych powodów grało się dość ciężko, to i tak zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Oczywiście w kolejnych meczach musimy zrobić jeszcze więcej, żeby wygrywać.

W treningu z drużyną jestem od niedawna i mam nadzieję, że przekonam do siebie sztab szkoleniowy. W zespole czuję się bardzo dobrze. Treningi mają dużą jakość, sztab szkoleniowy przekazuje nam mnóstwo wskazówek co do gry i zachowań na treningu, wszystko jest na bardzo wysokim poziomie.

Co do mojej postawy - myślę, że jak na pierwszy mecz w barwach Śląska, to było w porządku, choć naturalnie jestem zdania, że zawsze może być lepiej i zawsze można coś poprawić. Jestem szczęśliwy, że mogłem dzisiaj zagrać, że otrzymałem szansę od trenera. Teraz przed nami kolejne dni pracy na zgrupowaniu, a oprócz pracy wyczekiwanie na kolejny sparing.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław