Wydarzenia

Samiec-Talar: Stal to niewygodny rywal

2024-02-15 10:30:00
Przed spotkaniem ze Stalą Mielec na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej odpowiedział pomocnik WKS-u Piotr Samiec-Talar.

O nowym kontrakcie:

 

Rozmowy na temat kontraktu trwają. Mam nadzieję, że zakończą się pozytywnie. Są to sprawy ważne, ale nie najważniejsze. Ja skupiam się na tym co na boisku, a sprawę kontraktu zostawiam na kiedy indziej.

 

O formie i reakcji drużyny po meczu z Pogonią:

 

Czuje się swobodnie na boisku. Dostałem od sztabu i drużyny duże zaufanie. Czuję się pewny. Na pewno po spotkaniu z Pogonią dostaliśmy jeszcze więcej sportowej złości i motywacji, żeby lepiej przygotować się do meczu ze Stalą Mielec. Z Pogonią przeważaliśmy, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej mieliśmy swoje sytuacje, a przerwa spowodowana przez race i dym wybiła nas z rytmu. Jedyne czego mogę żałować to tego, że nie udało się strzelić pierwszej czy drugiej bramki i wyjść z tego spotkania zwycięsko.

 

O meczu ze Stalą Mielec:

 

Z pewnością Stal to niewygodny rywal. Mamy pewien plan na to spotkanie, ale jak będzie wyglądał mecz, dowiemy się dopiero jutro po 20:30. Często jest tak, że przygotowujemy się do jakiegoś meczu w określony sposób, a drużyna przeciwna na spotkanie wychodzi inaczej, niż się spodziewaliśmy i trzeba zmieniać założenia. Dlatego pod każdym względem przygotowujemy się do tego spotkania najlepiej, jak potrafimy.

Dalej można zakupić bilety na spotkanie ze Stalą Mielec, najwygodniej zrobić to online klikając TUTAJ.

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław