Wydarzenia

Schwarz: Cieszę się z debiutu w takim meczu

2021-07-15 23:30:00
- Drużyna zaliczyła zwycięstwo i awans, kibice stworzyli świetną atmosferę, a ja mogłem zadebiutować. Bardzo dobrze czuję się po tym meczu - Petr Schwarz skomentował swój premierowy występ w barwach Śląska w wygranym 2:0 meczu z estońskim Paide.
Petr Schwarz: Bardzo dobrze czuję się po tym meczu. Po pierwsze drużyna zaliczyła zwycięstwo i awans, a do tego ja mogłem zadebiutować. Cieszę się, że jestem już w stu procentach zdrowy i dostałem dziś kilka minut. Fajnie, że na stadion przyszło ponad 10 tysięcy kibiców, którzy stworzyli świetną atmosferę.

Kontrolowaliśmy to spotkanie, chyba jeszcze bardziej niż to pierwsze, które też wyglądało dobrze pod tym względem. Znów jednak mogliśmy więcej naszych sytuacji zamienić na bramki, bo mieliśmy okazje na więcej niż dwa gole. Dobrze, że ustrzegliśmy się błędów i mamy zero z tyłu, to też jest ważne.

Teraz musieliśmy zrobić ten krok, czyli awansować, pokonać Paide i nie myśleliśmy o kolejnym rywalu. Wiemy, że czeka nas daleka podróż do Armenii i rywalizacja z groźną drużyną. Musimy się dobrze przygotować i znów chcemy awansować. Jedziemy dalej!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław