Wydarzenia

Schwarz: Czuliśmy się jak u siebie

2024-03-30 20:00:00
Śląsk Wrocław zremisował z Piastem Gliwice w meczu 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Po emocjonującej drugiej połowie padł rezultat 2:2. Spotkanie ocenił Petr Schwarz, który zdobył drugiego gola dla Wojskowych.

Petr Schwarz: Nie chciałbym mówić o niedosycie. Trzeba jednak podkreślić, że w tym roku mamy tylko jedno zwycięstwo z Widzewem Łódź i jest to bardzo mało. Nie jesteśmy z tego zadowoleni, że tracimy punkty. Chcemy wszędzie wygrywać, więc to jasne, że ten remis nas nie cieszy. Musimy nad tym popracować, bo potrzebujemy wygranych.

Nie kojarzę czy gol to był mój pierwszy kontakt z piłką. Starałem się skoncentrować w tej sytuacji, dobrze dołożyć nogę i piłka wpadła do siatki. Ta bramka cieszyłaby mnie jednak znacznie bardziej, gdyby ostatecznie dała trzy punkty. Niestety tak się nie stało.

Myślę, że nie tylko w niektórych momentach, ale przez całe spotkanie nasi kibice byli wyraźnie głośniejsi od gospodarzy. Słyszałem ich przez cały mecz. Wielkie brawa za ten doping. Bardzo dziękujemy za wsparcie, bo czuliśmy się jak u siebie.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław