Wydarzenia

Schwarz: Jesteśmy coraz pewniejsi siebie

2022-10-23 17:50:00
Wojskowi zremisowali 2:2 w meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Tak to spotkanie skomentował dla nas strzelec pierwszej bramki, Petr Schwarz.
Petr Schwarz: Wynik 2:2 jest dla nas niezadowalający, chcieliśmy wygrać ten mecz, ale musimy uszanować ten punkt i ruszyć dalej. Ta pierwsza bramka była bardzo prosta, po naszej stronie, tak nie możemy grać. Przy drugiej zabrakło dobrej komunikacji między mną, a Patrykiem Janasikiem. Zabrakło porozumienia, kto ma być za niego odpowiedzalny, wbiegł nam za plecy i wykorzystał to. Musimy wyeliminować takie błędy.

Trenowaliśmy różne rozwiązania, ale przede wszystkim jesteśmy coraz pewniejsi siebie i na boisku chcemy grać piłką, szukać wolnej przestrzeni i atakować przestrzeń pola karnego. Wielu zawodników znajduje się w szestnastce, co pokazała pierwsza bramka, nas było tam pięciu - chcemy być pazerni na bramki.

Jesteśmy dłuższy czas z trenerem, który ma swoje nowe rozwiązania, pracujemy i dzięki temu znamy się coraz lepiej, w efekcie z każdym spotkaniem jest coraz lepiej.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław