Wydarzenia

Schwarz: To było za mało

2024-02-17 10:30:00
Śląsk Wrocław przegrał ze Stalą Mielec 0:1. Po meczu dziennikarze porozmawiali z Petrem Schwarzem.
Petr Schwarz: Po pierwsze trzeba jasno przyznać, że to co zagraliśmy dzisiaj, to było po prostu za mało. Wszyscy wiemy, że jesteśmy w stanie grać lepiej. Oczywiście wiedzieliśmy, że Stal Mielec przyjedzie i będzie twardo grać w defensywie. Mieli swoją jedną doskonałą okazję i ją wykorzystali. 

Byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu i chcieliśmy to wykorzystać, ale niestety na boisku nie pokazaliśmy odpowiedniej jakości. Ostatnio zabrakło szczęścia, a dzisiaj było tych sytuacji zdecydowanie za mało i musimy to poprawić. 

Cały czas ciężko pracujemy i na każde spotkanie mamy plan. Czegoś zabrakło i wspólnie musimy rozwikłać, czego dokładnie. Jeśli już się dowiemy, to zrobimy wszystko, by to zniwelować. 

Ciężko się gra z takim rywalem. Ze Stalą nigdy nie jest łatwo. Grają defensywnie i cierpliwie czekają na swoje szanse. Mimo to - byliśmy na własnym stadionie, należało zdominować ten mecz i wygrać. Niestety się nie udało. 

Przed nami kolejny mecz z Lechem Poznań. Nie ma sensu myśleć, co będzie za dwa-trzy tygodnie. Skupiamy się na najbliższym wyzwaniu i zrobimy wszystko, by się zrehabilitować.
Autor: Marek Wadas

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław