Wydarzenia

Sekrety Szamana

2019-02-27 14:00:00
Jarosław Szandrocho jest postacią unikatową w skali całej piłkarskiej Ekstraklasy. Życiorys legendarnego fizjoterapeuty WKS-u to coraz rzadziej spotykana dziś opowieść o przywiązaniu do klubowych barw.
Gdy mowa o poszukiwaniu życiowej ścieżki często cytuje się przypisywane Konfucjuszowi słowa: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu”. Wie coś o tym Jarosław Szandrocho, który z pewnością realizuje się w zawodzie fizjoterapeuty. Czy mógłby zajmować się rehabilitacją w innym miejscu niż klub z ul. Oporowskiej? Niewątpliwie tak. Tylko czy wówczas byłoby to zajęcie, które kocha? Tak oddanemu pracownikowi trudno byłoby wyobrazić sobie pracę pod innym szyldem niż WKS.

Dalszy ciąg artykuły "Sekrety Szamana" w lutowym numerze magazynu "Wokół Śląska". Oficjalny miesięcznik wrocławskiego klubu można nabyć w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w wybranych salonach Kolportera i na Stadionie Wrocław podczas meczów. Można go również zakupić w sklepie on-line już teraz - TUTAJ.


Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również