Wydarzenia

Sevela: Zrobiliśmy to, co chcieliśmy

2020-03-01 20:05:00
- Trzy punkty to był nasz cel, dzięki któremu przybliżamy się do górnej ósemki. Zdobyliśmy trzy piękne bramki, a były szanse na kolejne. Bardzo dobry mecz za nami. - podsumował wygraną ze Śląskiem (3:1) trener Zagłębia, Martin Sevela.
Martin Sevela: Graliśmy dobry mecz. Nastawienie chłopaków było takie, że bardzo chcieli. Było widać zaangażowanie, energię, emocje. I zrobiliśmy to, co chcieliśmy. Trzy punkty to był nasz cel, dzięki któremu przybliżamy się do górnej ósemki. Zdobyliśmy trzy piękne bramki, a były szanse na kolejne. Bardzo dobry mecz za nami. Dobrą pracę zrobili nowi zawodnicy, którzy niedawno dołączyli do drużyny. Początek nie był najlepszy, ale potem wyglądaliśmy tak, jak chcieliśmy. Pokazaliśmy charakter, walczyliśmy o zwycięstwo z dużą ambicją. Dziś cieszymy się z wyniku, a od jutra przygotowanie do ważnego meczu, który już za chwilę.
 
To była ważna decyzja, czy postawić na nowych zawodników. Zobaczyłem  ich w treningu, pokazali jakość i zdecydowałem się na nich. Myślę, że wyszło dobrze. Walczyli, zrobili swoją pracę. Nie była to decyzja na ostatnią chwilę, ale... na przedostatnią.
 
To bardzo ważne zwycięstwo. Nie tylko trzy punkty w tabeli, ale i mentalnie. Celem jest ciągle górna ósemka. Cieszę się, że wygraliśmy dla kibiców, którzy zrobili świetną atmoaferę. Dzięki nim graliśmy o jednego więcej. Szkoda, że nie było kibiców Śląska, atmosfera byłaby jeszcze lepsza.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław