Wydarzenia

Sprzedaż biletów na ćwierćfinał z Zawiszą

2015-12-07 09:00:00
Rozpoczynamy sprzedaż biletów na ćwierćfinałowy mecz Śląska Wrocław z Zawiszą Bydgoszcz, który na Stadionie Wrocław zostanie rozegrany 16 grudnia o godz. 20. Ceny wszystkich biletów na na trybunę B wynoszą 15 zł. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 20 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na obydwie trybuny wynoszą zaledwie 5 zł! Wyjątkowo na spotkanie w Pucharze Polski zamknięta zostaje trybuna D i Sektor Rodzinny - posiadaczom karnetów na te miejsca przysługują 2 darmowe wejściówki na Trybunę C.

Posiadacze karnetów na Trybunie D mają możliwość odebrania darmowych 2 biletów na Trybunę C (1 karnet = 2 bilety). Wejściówki można odbierać TYLKO w kasach przy ul. Oporowskiej 62 oraz 11 grudnia (w dniu meczu Śląska z Górnikiem Łęczna) w depozycie Stadionu Wrocław przy ul. Królewieckiej.

 

Posiadacze karnetów na pozostałe trybuny Stadionu Wrocław (sezonowych i jesiennych) mecz z Zawiszą mogą obejrzeć w ramach swoich abonamentów.

 

Cennik biletów na pucharowy mecz z Zawiszą Bydgoszcz:

 

 

Dzieciom do lat 6 przysługują bilety za 0 zł (warunkiem wystawienia takiej wejściówki jest podanie jego nr. PESEL). 

 

W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł!

 

Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze WKS-u, jakie wprowadziliśmy w sezonie 2015/16 . Wprowadzamy je dla ułatwienia dostępu do wejściówek naszym kibicom i dla ich wygody. Oto one:

 

Przedsprzedaż dla wszystkich:

 

Wraz z sezonem 2015/16 wprowadzamy możliwość kupna tańszych biletów w przedsprzedaży nie tylko dla posiadaczy Kart Kibica. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.

 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 

  • Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
  • Możesz kupić tylko 1 bilet na 1 osobę
  • Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
  • Samodzielnie drukujesz bilet lub do kołowrotków przykładasz otwarty w smartfonie dokument PDF
  • W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

 

Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.

 

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław*.

 

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do piątku 16 grudnia, do godz. 16:00.

 

Spotkanie rewanżowe ćwierćfinału Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się w środę, 16 grudnia, o godz. 20:00 na Stadionie Wrocław.

 

Będziesz na meczu? Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!

 

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również