Wydarzenia

Stiglec: Mogliśmy zagrać lepiej

2020-02-21 23:10:00
- Szybko wyszliśmy na prowadzenie, ale później popełnialiśmy za dużo strat, szczególnie w środku boiska. Cieszymy się jednak z wygranej, bo to był trudny mecz, a najważniejsze są trzy punkty - mówi Dino Stiglec, strzelec pierwszej bramki w wygranym meczu Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze.
Dino Stiglec: Szybko strzeliliśmy przeciwnikowi dwa gole i na początku graliśmy dobrze. W przerwie rozmawiałem w szatni z chłopakami i powiedzieli mi, że Śląsk nie wygrał z Górnikiem od sześciu lat, dlatego tym bardziej te trzy punkty są dla nas ważne.

Zdobyłem bramkę, ale zawsze może być lepiej. Nie jestem w stu procentach zadowolony ze swojego występu.  Zawsze znajdzie się element, który można poprawić w następnym meczu.


Mimo zwycięstwa, to był bardzo trudny mecz dla nas. Myślę, że dzisiaj najważniejsze są jednak trzy punkty. Moim zdaniem nie graliśmy dobrze. To był słaby mecz w naszym wykonaniu. Cieszę się z wygranej i tego, że umacniamy pozycję w pierwszej ósemce.

Jako zespół popełnialiśmy za dużo strat w środku boiska. Były momenty, że nie ustawialiśmy się tak, jak powinniśmy i to był nasz problem. Dużo wybiegaliśmy i powalczyliśmy. Najważniejsze jednak, że udało nam się zdobyć trzy punkty.

Autor: Oliwia Stasiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław