Wydarzenia

Stiglec: Patrzymy na siebie

2020-10-20 13:30:00
- Legia zawsze gra bardzo agresywnie. Od pierwszej minuty będą nastawieni na zwycięstwo. Jesteśmy na to gotowi, ale patrzymy tylko na siebie i skupiamy się na tym, jak to będzie wyglądało z naszej strony - mówił Dino Stiglec przed zaległym meczem PKO Ekstraklasy z Legią Warszawa.
Dino Stiglec: Nigdy nie jest łatwo, kiedy się przegrywa, ale to dobrze, że gramy już w środę. Mecz w Płocku był bardzo trudny. Rywale szukali walki, a my graliśmy zbyt wolno. Na szczęście mamy szansę na rehabilitację już jutro i oczekuję, że zagramy dobry mecz. Zawsze jest nowa szansa na pokazanie swojej jakości i wygranie spotkania. Wiem, że przegraliśmy w Szczecinie i Płocku, ale teraz mamy kolejną okazję na zwycięstwo.
 
Legia zawsze gra bardzo agresywnie. Od pierwszej minuty będą nastawieni na zwycięstwo. Jesteśmy na to gotowi, ale patrzymy tylko na siebie i skupiamy się na tym, jak to będzie wyglądało z naszej strony. Niektórzy mówią, że lepiej gramy u siebie. Tym większe wyzwanie dla nas, by pokazać, że umiemy grać również na wyjazdach. Dlatego ten mecz przeciwko Legii jest tak ważny.
 
W naszym zespole jest rywalizacja. Na każdej pozycji mamy dwie albo trzy jakościowe opcje. Jeśli komuś przytrafi się kontuzja lub zawieszenie, to są inni, którzy czekają na swoje szanse.
 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław