Wydarzenia

Tamás: Będziemy walczyć o dobry wynik

2020-09-23 14:30:00
- W poprzedniej kolejce przydarzyła nam się pierwsza porażka w sezonie, ale taka jest piłka nożna. Teraz jedziemy do Warszawy i będziemy walczyć o dobry wynik - mówi przed meczem z Legią Warszawa Márk Tamás, obrońca Śląska Wrocław.
Tamás nie znalazł miejsca w wyjściowej jedenastce w trzech pierwszych kolejkach PKO Ekstraklasy. Węgierski obrońca pojawił się w pierwszym składzie Śląska w meczu z Pogonią Szczecin. - Dobrze było wrócić do składu w meczu z Pogonią. W zespole jest spora rywalizacja na środku obrony. Ważne, by uczyć się na błędach jakie popełniałem wcześniej i cały czas się poprawiać - mówi Tamás. 
 
W poprzednim sezonie węgierski stoper występował w duecie z Israelem Puerto. Tym razem jego partnerem na środku obrony był Wojciech Golla. Jak wyglądała współpraca tej dwójki zdaniem Márka? - Uważam, że współpraca wyglądała dobrze. Nie czułem dużej różnicy w porównaniu do gry z Israelem. Dogaduję się dobrze zarówno z Wojtkiem, jak i z Israelem, dlatego łatwo było mi się przystosować - zaznacza obrońca WKS-u.

 
W następnej kolejce Śląsk Wrocław zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Jakie są oczekiwania zespołu przed meczem z mistrzem Polski? - W poprzedniej kolejce przydarzyła nam się pierwsza porażka w sezonie, ale taka jest piłka nożna. Teraz jedziemy do Warszawy i będziemy walczyć o dobry wynik. Legia też przegrała w poprzedniej kolejce. Jest tam nowy trener, więc trudno przewidzieć, jak zaprezentują się tym razem, ale my skupiamy się na sobie - podsumowuje Tamás. 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław