Wydarzenia

Tamás: Czekałem na swoją szansę

2020-03-04 20:45:00
Po meczu z Koroną Kielce swoimi wrażeniami podzielił się Márk Tamás. Węgierski obrońca zadebiutował i pomógł drużynie odnieść cenne zwycięstwo..
Márk Tamás: Czekałem na debiut, bo zawodnicy, którzy grali na mojej pozycji, zasługiwali by tam grać, więc nie miałem pretensji do trenera. Tak działa piłka nożna, musiałem czekać na swoją szansę. Po meczu w Lubinie, który nam nie wyszedł, pokazaliśmy, że potrafimy grać lepiej. Chcemy iść w górę tabeli.
Stracona bramka była efektem nieporozumienia w naszej defensywie. Takie rzeczy czasem się zdarzają, ale uważam, że jako zespół graliśmy dziś dobrze i skutecznie wykonywaliśmy założenia taktyczne.
 
Mam nadzieję, że będę miał okazję na kolejne występy w pierwszej jedenastce. Pracuję na to każdego dnia. Takie jest moje zadanie, by ciężko trenować, by pokazać trenerowi, że zasługuje na grę w pierwszym składzie. Ten stadion i kibice zrobili na mnie spore wrażenie. Spodobała mi się ta atmosfera. Do końca sezonu jeszcze kilkanaście kolejek, więc liczę na kolejne występy przed naszymi kibicami, którzy tworzą niesamowitą atmosferę.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław