Wydarzenia

Tamás: Straciliśmy dziś dwa punkty

2021-03-12 21:20:00
Oto co po końcowym gwizdku w Krakowie powiedział stoper WKS-u Márk Tamás. Śląsk zremisował z Cracovią 1:1 (0:0).
Márk Tamás: Myślę, że wreszcie nasza gra wyglądała dobrze. Jednak gdy zbliżamy się bramki przeciwnika, powinniśmy być bardziej agresywni i próbować jak najczęściej kończyć akcje strzałem. Musimy szukać swoich szans za wszelką cenę. Taki jest futbol - możesz grać dobrze, ale jeśli nie wykorzystujesz sytuacji, to natychmiast możesz stracić gola. Cracovii wystarczyła jedna akcja, a był to po prostu bardzo dobry strzał z 25 metrów. Zdobyli jednak bramkę i właśnie to się liczy.

Musimy dołożyć do naszej gry jeszcze trochę agresji i wygrać we Wrocławiu następny mecz. Uważam, że to my straciliśmy dziś dwa punkty i jestem bardzo zdenerwowany z tego powodu, ale myślę także, że pokazaliśmy dobry charakter, doprowadzając do wyrównania i walcząc do samego końca o zwycięstwo. Mam nadzieję, że po naszej wygranej w kolejnym spotkaniu wszystko się odmieni.

W meczu z Legią też staraliśmy się grać częściej piłką, utrzymywać się przy niej. Wtedy czujemy się komfortowo, biegając za nią, jako drużyna mamy problemy. Musimy jednak kończyć akcje zdobywaniem bramek, bo tylko w ten sposób można punktować.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław