Wydarzenia

Trener Dymkowski: Jesteśmy zbudowani postawą całego zespołu

2024-01-27 18:10:00
Po zremisowanym spotkaniu 0:0 z RB Salzburg porozmawialiśmy z trenerem Marcinem Dymkowskim.
Marcin Dymkowski: Zdecydowanie wymagający przeciwnik, grający często w Lidze Mistrzów. Cenny sparing, w któym nie pękliśmy. Staraliśmy się utrzymać korzystny wynik i to się udało. Jesteśmy zbudowani postawą całego zespołu i wierzymy, że to sprawi, że będziemy mocni w lidze. 

W drugiej połowie gra się wyrównała. Jeśli chodzi o te pierwsze 45 minut, to było oczywiste, że rywal o tak wysokiej klasie będzie prowadził grę. Nam jednak później również udało się wykreować trzy świetne okazje i kto wie - gdyby nasi zawodnicy mieli "świeże" nogi, to być może udałoby się je wykorzystać. Podkreślam - jesteśmy zbudowani ich występem.

Drużyna, która osiągnęła 41 punktów, to bardzo silny monolit i co do tego nie ma żadnej dyskusji. Widać zgranie, ale próbujemy różnych wariantów. Jednym z nich jest duet Expostio-Klimala, dlatego dzisiaj chcieliśmy to przetestować. Koniec końców jedenastka, która wyszła w pierwszej połowie zasłużyła na to ciężką pracą i świetnymi wynikami na jesień i to oni będą kluczowi w kontekście ustalania składu na rundę wiosenną.
Autor: Marek Wadas

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław