Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków

2016-02-08 09:00:00
4
Trwa sprzedaż biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Wisłą Kraków w ramach 22. kolejki Ekstraklasy. Ceny biletów na to spotkanie na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł.

Przypominamy o zmianach w systemie sprzedaży biletów na mecze ligowe WKS-u, jakie wprowadziliśmy w sezonie 2015/16 . Wprowadzamy je dla ułatwienia dostępu do wejściówek naszym kibicom i dla ich wygody. Oto one:

 

Przedsprzedaż dla wszystkich:

 

Wraz z sezonem 2015/16 wprowadzamy możliwość kupna tańszych biletów w przedsprzedaży nie tylko dla posiadaczy Kart Kibica. Od teraz możliwość kupienia tańszych wejściówek przed dniem meczu mają wszyscy kibice WKS-u.

 

Sprzedaż on-line dla wszystkich:

 

  • Możesz kupować bilety bez Karty Kibica
  • Możesz kupić tylko 1 bilet na 1 osobę
  • Sprzedaż trwa do 4 godzin przed meczem
  • Samodzielnie drukujesz bilet
  • W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl

 

Bilet uczniowski:

 

Od teraz ulgę uczniowską rozszerzamy na starszą młodzież szkolną. 30% zniżki na wszystkie trybuny Stadionu Wrocław otrzymują uczniowie w wieku 13-18 lat (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej).

 

 

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

 

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Wisłą Kraków na trybuny B i D wynoszą 21 zł (normalny), 17 zł (ulgowy) i 15 zł uczniowski. Z kolei bilety na trybunę C dla posiadaczy kosztują 37/30/26 zł, a na C Premium 42/34/30 zł. Bilety dziecięce (dla dzieci w wieku 7-12 lat) na wszystkie trybuny poza Sektorem Rodzinnym kosztują 10 zł.

 

W dniu meczu ceny wszystkich biletów (poza biletami dziecięcymi) wzrastają o 5 zł!

 

Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.

 

Sektor Rodzinny

 

Mecz z Wisłą będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski w cenie 15 zł). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

 

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

 

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do piątku 12 lutego, do godz. 16:30.

 

Spotkanie 22. kolejki pomiędzy Śląskiem Wrocław a Wisłą Kraków odbędzie się w piątek, 12 lutego, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.

 

Będziesz na meczu? Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!

 

 

Muzyczny hit przed meczem!

Przed spotkaniem Śląska z Wisłą Kraków na murawie Stadionu Wrocław czeka nas elektryzujący występ CLEO! Więcej informacji o koncercie po kliknięciu: TUTAJ.

Zobacz również