Wydarzenia

Wicar Taxi zaprasza na Sektor Rodzinny

2015-03-04 15:00:00
2
Już w niedzielę Śląsk Wrocław zmierzy się z warszawską Legią w meczu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. To doskonała okazja, by w kończący tydzień wieczór odwiedzić Sektor Rodzinny, który na tym spotkaniu wspierany będzie przez firmę Wicar Taxi.

Tradycyjnie Sektor Rodzinny odwiedzą piłkarze Śląska Wrocław, którzy nie znajdą się w meczowej osiemnastce. Piłkarze Trójkolorowych z pewnością znajdą chwilę na rozmowy z młodymi fanami, a także na ustawienie się do pamiątkowego zdjęcia, które wykonać będzie można za darmo w ustawionej jak zwykle CykBudce. W niedzielny wieczór możemy spodziewać się, że młodych fanów odwiedzi strzelec fenomenalnej bramki ze spotkania z Górnikiem Zabrze - Mateusz Machaj w starciu z Legią będzie musiał bowiem odcierpieć pauzę kartkową.

 

Nie zabraknie również pluszowych bohaterów, którzy pobudzają wyobraźnię młodych fanów. Bohaterowie popularnych filmów animowanych jak zwykle dowodzeni będą przez naszą klubową maskotkę Orła Ślązaka. O ich przybycie na Sektor Rodzinny zadba oczywiście jeden z partnerów tej trybuny firma Żywe Maskotki.

 

Ponadto, wszyscy zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym fani będę mogli skorzystać ze stoisk do malowania twarzy i przygotowanych konsol Xbox 360, na których będzie można równolegle do meczu WKS-u rozgrywać wirtualne pojedynki piłkarskie w grze FIFA 14.

 

Najaktywniej uczestniczące w zabawach dzieci będą miały szansę nie tylko na miło spędzony wieczór, lecz także na wygranie atrakcyjnych nagród. Do rozdania przewidziane zostały miejsca w dziecięcej eskorcie wyprowadzającej zawodników zielono-biało-czerwonych na kolejne spotkania.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Na meczu z Legią sponsorem Sektora Rodzinnego będzie firma Wicar Taxi. To korporacja taksówek, która stawia sobie za cel oferowanie tanich usług przewozowych na wysokim poziomie i w atrakcyjnej cenie. Korzystanie z taksówek Wicar Taxi gwarantuje szybki, komfortowy i bezpieczny dojazd do celu na terenie Wrocławia i okolic. Na Sektor Rodzinny można nimi w niedzielę dotrzeć bez najmniejszych problemów!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również