Wydarzenia

Wspieraj swój Klub! Sportowe emocje w strefie VIP

2018-03-01 16:15:00
Zarządzanie Stadionem Wrocław i całość dochodu z dnia meczowego przechodzi na WKS Śląsk Wrocław. Od dziś Klub będzie prowadził sprzedaż wejściówek także na sektory VIP.
Do sprzedaży trafiają trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.
 

VIP Silver  - spotkaj zawodników tuż po meczu

 
Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.
 
Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.
 
Na najbliższe spotkania z Sandecją Nowy Sącz i Wisłą Płock wprowadzono wyjątkową promocję do Strefy Silver - pakiet biletów na dwa mecze w cenie jednego. Promocyjny pakiet będzie do nabycia za jedyne 200 złotych (od 2 marca). 
 
Na meczu z Sandecją Nowy Sącz Forbet przygotował dla gości VIP Silver strefę rozrywki. Znajdą się w niej m.in. konsole z grą FIFA. Będzie można także spróbować oficjalnego piwa WKS-u warzonego przez browar Prost, samochody marki Renault będzie prezentować firma Nawrot.  Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy także strefę beauty z udziałem Mary Kay - marki kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych oraz  Instytutu Zdrowia i Urody SekretSpa. W strefie Silver będzie również możliwość zakupu klubowych gadżetów. Organizatorzy zapewniają nową oprawę wizualną i muzyczną, prowadzoną przez firmę PRO-JACK i DJ Gentleman, a także oprawę florystyczną zapewnioną przez Kwiaciarnię Artystyczną
 

VIP Gold i Diamond

 
Strefy Gold i Diamond to prestiżowe miejsca dla najbardziej wymagających kibiców. Loże VIP i S-VIP gwarantują doskonały widok na boisko, przestrzeń do spotkań w kameralnym gronie, wyjątkowy komfort i dyskrecję sprzyjającą budowaniu relacji biznesowych. W ofercie m.in. 12-osobowa loża na wyłączność, miejsca parkingowe, wydzielony balkon z komfortowymi krzesełkami klasy biznes, catering w formie bufetu szwedzkiego lub à la carte, napoje (także alkoholowe) i dedykowana obsługa kelnerska.
 
Loże z oferty VIP Gold i VIP Diamond można kupić kontaktując się z biurem sprzedaży: vip@slaskwroclaw.pl, tel. 667 858 544.
 
Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIP, Biznes.


Porozumienie WKS – Stadion Wrocław

 

Negocjacje między WKS Śląsk Wrocław a Stadionem Wrocław zakończyły się przed dwoma tygodniami. Do wprowadzenia porozumienia w życie potrzebne były jeszcze niezbędne zgody i przeprowadzenie wymaganych procedur prawnych.

Oprócz wpływów z dnia meczowego WKS Śląsk będzie miał także gwarantowaną liczbę treningów na Stadionie Wrocław przed meczami. Umowę zawarto na trzy sezony piłkarskie.
 
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również