Wydarzenia

Wybierz Śląsk - najtańszy karnet w historii

2015-07-11 13:00:00
13
Startujemy ze sprzedażą karnetów na mecze Śląska Wrocław w sezonie 2015/16. Nowe karnety będą najtańsze w historii! Jak zwykle, przy zakupie abonamentów można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Wszystko dla naszych kibiców!

Ceny:

 

W sezonie 2015/16 obniżamy ceny karnetów i to do najniższego pułapu w historii występów Śląska Wrocław na nowym stadionie. Największe zniżki mają oczywiście stali karnetowicze, którzy posiadali abonamenty na wszystkie mecze sezonu 2014/15 i na rundę wiosenną tych rozgrywek. Dokładne ceny można obejrzeć w tabeli poniżej:

 

 

 

UWAGA - tegoroczna sprzedaż karnetów nie obejmuje miejsc na trybunie A.

 

Oszczędność:

 

Kupując karnet oszczędzasz względem pojedynczego zakupu biletów na spotkania Śląska Wrocław. Dokładne wyliczenia prezentują poniższe tabele:

 

 

 

Plan stadionu:

 

 

Mecze gratisowe:

 

Posiadacze karnetów całosezonowych i abonamentów na rundę jesienną mecz I rundy eliminacji do Ligi Europy z NK Celje obejrzą za darmo. Ceny biletów na mecz z wicemistrzem Słowenii można sprawdzić: TUTAJ.

 

Ponadto, posiadacze karnetów całosezonowych za darmo obejrzą również pierwszy mecz Pucharu Polski rozgrywany na Stadionie Wrocław.

 

Dodatkowe zniżki:

 

Karnety na miejsca w sektorze C Premium kosztują tyle samo, ile abonamenty na pozostałe miejsca trybuny C. Te specjalne krzesełka z najlepszą widocznością w sprzedaży biletów są droższe.

 

Karnet tradycyjnie nabijany jest na Kartę Kibica. W tym sezonie do każdego abonamentu zostanie wyrobiona ona za darmo (w POK Oporowska i POK Królewiecka).

 

Rezerwacja:

 

Zadbaliśmy o naszych wiernych karnetowiczów, którzy posiadali abonamenty w poprzednim sezonie (całosezonowe i na rundę wiosenną). Ich dotychczasowe miejsca pozostają zarezerwowane do 29 czerwca.

 

Gdzie kupić:

 

Karnety na mecze Śląska Wrocław można kupować w 12 punktach sprzedaży, których lista znajduje się po kliknięciu w zakładkę Punkty Sprzedaży. Abonamenty można kupować również za pośrednictwem strony www.bilety.slaskwroclaw.pl (tylko dla posiadaczy Kart Kibica).

 

Informujemy, że karnety i bilety na mecze Śląska można od tego miesiąca kupować w Wyspie Kibica znajdującej się w CH Arkady Wrocławskie.

 

W związku z wygaśnięciem umowy z firmą INTERSPORT karnetów i biletów nie można już kupować w sklepach tej firmy zlokalizowanych we wrocławskich galeriach handlowych.

 

Kibiców, którzy do tej pory nie posiadali abonamentów na mecze Śląska Wrocław zapraszamy do ich kupna w POK Oporowska i POK Królewiecka. Dzięki temu od razu będą mogli otrzymać Kartę Kibica i zakodowany na niej karnet.

Zobacz również