Wydarzenia

Trwa sprzedaż biletów na mecz z NK Celje

2015-07-03 10:30:00
Startujemy ze sprzedażą biletów na rewanżowy mecz I rundy eliminacji do Ligi Europy. 9 lipca Śląsk Wrocław zmierzy się w nim z wicemistrzem Słowenii NK Celje.
Wystartowaliśmy już ze sprzedażą biletów na spotkanie Śląska Wrocław z NK Celje. Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!
 
Na mecz rewanżowy I rundy eliminacji LE przygotowaliśmy specjalny cennik, który można obejrzeć poniżej:
 
 
 
Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z wicemistrzem Słowenii na trybuny B/D wynoszą zaledwie 20 zł! Wejściówki na trybunę C/C Premium kosztują z kolei jedynie 30 zł. Bez zmian pozostają ceny biletów dziecięcych na wszystkie trybuny (poza Sektorem Rodzinnym) - dzieci w wieku 7-12 lat wchodzą na mecz za 10 zł.
 
Trybuna A na mecz z NK Celje jest wyłączona ze sprzedaży.
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.
 

UWAGA: Posiadacze karnetów na cały sezon lub rundę jesienną mecz z NK Celje obejrzą w ramach swoich abonamentów. Informacje o karnetach po kliknięciu: TUTAJ.


Sektor Rodzinny

 
Spotkanie w I rundzie eliminacji do Ligi Europy będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje jedynie 20 zł (normalny i ulgowy), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet uczniowski). Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.
 
 
Bilety można dostać w dwunastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż on-line trwa do 9 lipca do godz. 16:00.
 
Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.
 
Spotkanie Śląska Wrocław z NK Celje odbędzie się w czwartek, 9 lipca, o godz. 20:00 na Stadionie Wrocław.
 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

 

Zobacz również