Wydarzenia

Yeboah: Szalony mecz, jak poprzednie dni

2022-10-19 22:55:44
Wrocławianie w 1/16 finału Pucharu Polski pokonali Lecha Poznań 3:1, a dwie bramki strzelił John Yeboah. Tak to zwycięstwo skomentował jeden z głównych bohaterów tego spotkania.
John Yeboah: Świetny mecz w naszym wykonaniu, walczyliśmy do samego końca i to był nasz cel, by ciężko pracować i ten sposób zasłużyć na zwycięstwo. Jestem bardzo zadowolony z mojego występu, przy pierwszej bramce udało się wykorzystać błąd rywala, druga to bardzo dobra kontra. 

Tak jak powiedziałem, to jest zawsze ciężki rywal, w pierwszej połowie było groźnie pod naszą bramką. My dobrze weszliśmy w to spotkanie, próbowaliśmy różnych sposobów i osiągnęliśmy nasz cel. Pierwsza część spotkania to była dobra dyscyplina w naszym wykonaniu, z czasem zaczęli rywale przejmować inicjatywę. My jednak byilśmy skupieni na swoim i wygraliśmy.

To był niesamowity, szalony mecz, tak jak poprzednie dni. Te wszystkie bramki, kartki, czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem w swojej karierze. Teraz skupiamy się na niedzieli, zamierzamy zachować to samo podejście i zapracować na kolejne zwycięstwo w lidze.
Autor: Kacper Rudzik, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław