Wydarzenia

Zabierz pierwszaka za dziesiątaka!

2015-09-02 12:27:01
Tradycyjnie zapraszamy do zakupów biletów na mecze Śląska Wrocław. Szczególnie gorąco zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty dla osób, które po raz pierwszy chcą pojawić się na stadionie w trakcie meczu WKS-u.

Zapraszamy do skorzystania z promocji „Zabierz pierwszaka za dziesiątaka”. Każdy z kibiców Śląska Wrocław, który oglądał już spotkania naszej drużyny z trybun może teraz zabrać w specjalnej cenie nawet 2 osoby, które na meczach WKS-u nigdy nie były. Akcja obejmuje trybunę C, na którą „stały” kibic może kupić bilet w standardowej cenie, a „pierwszak”* za symboliczne 10 zł! (aby skorzystać z promocji proszę zgłosić to kasjerce przed wystawieniem i zakupem biletu).

 

Bilety można dostać w dwunastu punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław oraz na stronie internetowej bilety.slaskwroclaw.pl.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

  

Pamiętaj o poinformowaniu pracownika kas z chęci skorzystania z promocji "Zabierz Pierwszaka" przed zakupem biletów.

 

*Pierwszakiem jest osoba, która nigdy nie kupiła biletu na mecze Śląska Wrocław i jej PESEL nie znajduje się w naszej bazie.

 

Promocja obowiązuje jedynie na meczach II kategorii. Więcej informacji o kategoriach spotkań w zakładce Cennik Biletów.

 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również