Wydarzenia

Zagraj z nami na Sektorze Rodzinnym!

2015-04-17 18:00:00
Do atrakcji na Sektorze Rodzinnym dorzucamy kolejną! Już w trakcie meczu Śląska z Lechią najmłodsi fani WKS-u będą mieli okazję wygrać wyjątkową nagrodę w pierwszej w historii grze na trybunach Stadionu Wrocław!

Dla młodych kibiców Śląska Wrocław, którzy pojedynek przyjaźni będą oglądali z Sektora Rodzinnego mamy nie lada gratkę. Każdy, kto jutro do godz 14:25 dokona dowolnego zakupu w znajdującym się na tej trybunie namiocie z pamiątkami, stanie przed szansą wygrania atrakcyjnego klubowego gadżetu!

 

Zabawę kierujemy do najmłodszych fanów zielono-biało-czerwonych i wspomagających ich opiekunów. Do każdego zakupu klubowych pamiątek dołączone zostanie wytłumaczenie zasad zabawy i pierwsze zadanie. Aby zdobyć atrakcyjną nagrodę trzeba będzie wykazać się sporym zaangażowaniem w wykonaniu aż trzech konkursowych poleceń (po wykonaniu jednego otrzymuje się kolejne). Wyjątkowa niespodzianka będzie czekała wyłącznie na najsprawniejszego gracza!

 

Serdecznie zapraszamy na Sektor Rodzinny. Więcej informacji o tym wyjątkowym miejscu można znaleźć po kliknięciu: TUTAJ.

 

Więcej informacji o biletach na mecz Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk po kliknięciu: TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również