Wydarzenia

Bilety i karnety już dostępne!

2018-04-09 12:00:00
Do sprzedaży trafiły bilety na pierwszy mecz Ślaska w rundzie finałowej. Wspieraj swój klub na meczu z Sandecją Nowy Sącz. Początek spotkania w niedzielę, 15 kwietnia o godzinie. 18.
W sprzedaży mini karnet na rundę finałową!

Śląsk Wrocław w rundzie finałowej przed własną publicznością zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz, Lechią Gdańsk, Pogonią Szczecin i Piastem Gliwice. Specjalnie dla naszych kibiców przygotowaliśmy mini karnet na wszystkie spotkania Śląska na Stadionie Wrocław w rundzie finałowej. Ważne: Karnetowicze całosezonowi i wiosenni rundę finałową mają już przypisaną do karnetów.

Procedura zakupu mini karnetu (cztery spotkania na Stadionie Wrocław) wygląda identycznie jak przy nabywaniu zwykłych karnetów. Decydując się na taki pakiet, oszczędzasz 20% sumy czterech pojedyńczych biletów na każde spotkanie. 

Karnet nabijany jest na kartę kibica. Można ją za darmo wyrobić w kasach klubowych przy Oporowskiej lub Królewieckiej (Stadion Wrocław). Zapraszamy również do zakupu karnetu on-line

Mini karnet dostępny w kasach i punktach w Trzebnicy, Strzelinie oraz w Galerii Wroclovia (Polbus), a także w wybranych salonikach Kolportera.

Cennik karnetów: VIP SILVER w specjalnej ofercie: 3+1 gratis!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających kibiców przygotowaliśmy specjalną ofertę Strefy Silver na rundę finałową - cztery spotkania Śląska na Stadionie Wrocław w cenie trzech. Szczegóły oferty TUTAJ

Strefa Silver to:
 
• miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością na boisko 
• bufet z przekąskami, daniami ciepłymi i deserami
• open bar z napojami bezalkoholowymi oraz piwo i wino 
• karta parkingowa VIP 
• strefy rozrywki i kącik zabaw dla dzieci z ciekawymi animacjami

Cennik Strefy VIP SILVERBilety:


Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Trybuna A z darmowym parkingiem dostępna jest w cenie: 60/40/20 zł.
 

Cennik biletów na mecze Śląska w sezonie 2017/2018:


Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł.
 
Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik biletów.
 
Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Darmomwa wejściówka należy się również weteranom wojskowym za okazaniem ważnej legitymacji. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.
 

Zachęcamy do kupna biletów on-line. To wiele korzyści:


Bilety można kupować bilety bez Karty Kibica
Z jednego konta możesz kupić bilety nawet dla 10 osób
Sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem
Samodzielnie drukujesz bilet lub skanujesz kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie
W razie pytań zajrzyj na www.bilety.slaskwroclaw.pl
 

TRYBUNA A

 
Ponownie specjalnie dla Was otwieramy Trybunę A, a do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na tę trybunę przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. 
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie okazania biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.

 
BILETY ULGOWE

 
Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia 

BILETY VIP

 
W sprzedaży oferujemy trzy rodzaje biletów: Silver, Gold i Diamond. VIP Silver to wejściówka do Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław. Pakiety Gold i Diamond zapewniają oglądanie spotkań Śląska z komfortowych lóż.
 
Bilety VIP Silver można kupować w kasach, we wszystkich punktach dystrybucji i w systemie on-line. Oferta obejmuje miejsca w sektorach V1, V2 i V3 na trybunie A z najlepszą widocznością, catering z open barem oraz kartę parkingową VIP.
 
Po każdym meczu strefę Silver odwiedzać będą zawodnicy Śląska Wrocław. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z graczami wrocławskiej drużyny.

Szczegóły wszystkich ofert można znaleźć tutaj: Bilety VIPBiznes.


GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biltów na mecze Śląska Wrocław

Wejściówki można kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.
Bilety dostępne są również na naszych Wyspych Kibica Śląska Wrocław: Arkady, CH Borek, E.Leclerc.
 

Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie! Mecz z Sandecją w niedzielę, 15 kwietnia, o godz. 18.

Zobacz również