Wydarzenia

Dzieci zapełnią stadion i Sektor Rodzinny

2014-09-24 15:04:46
Już w piątek Śląsk Wrocław zmierzy się w ligowym pojedynku z Górnikiem Łęczna. Na Stadionie Wrocław nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy będą mogli skorzystać z wielu propozycji Sektora Rodzinnego i zabaw specjalnie przygotowanych z okazji akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Początek interesujących atrakcji na esplanadzie stadionu już od 18:30.

W piątkowy wieczór dorośli będą mogli cieszyć się emocjami związanymi z ligowym starciem Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna, a na najmłodszych fanów zielono-biało-czerwonych będzie czekała masa dodatkowych atrakcji. Nie zabraknie Krainy Zabaw, nad którą patronat, jak i nad całym Sektorem Rodzinnym, objęła firma INTER-SYSTEM, a znajdą się w niej skoczne dmuchańce, na których dzieci będą mogły wyszaleć się przed spotkaniem WKS-u z gośćmi z Łęcznej. Dostarczy je firma Dmuchane Atrakcje.


Ponadto, po raz pierwszy na najmłodszych czekać będą również intresujące doświadczenia naukowe, które pozwolą na połącznie zabawy ze zdobywaniem wiedzy. Poprowadzą je członkowie Wrocławskiego Parku Rozrywki Edukacyjnej Humanitarium.

 


W trakcie spotkania T-Mobile Ekstraklasy trwać będzie również ósma odsłona akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Przypominamy, że zgłoszenia od szkół, placówek opiekuńczych, klubów itp. czekamy do 25 września (czwartek) do godziny 20:00. Więcej informacji o akcji można znaleźć w poprzednich artykułach na naszej stronie internetowej.

 

Sektor Rodzinny ponownie odwiedzą piłkarze Śląska Wrocław, którzy nie znajdą się w meczowej osiemnastce. Gracze WKS-u znajdą chwilę na rozmowy z młodymi fanami wrocławskiej drużyny, a także na pamiątkową fotografię, którą wykonać będzie można za darmo w ustawionej jak zwykle CykBudce. 

Spotkać będzie można również pluszowych bohaterów popularnych filmów animowanych. W piątkowy wieczór niezawodnego Orła Ślązaka wspierać będą Tygrysek i Kłapouchy, o których przybycie na Sektor Rodzinny zadba oczywiście jeden z partnerów tej trybuny, firma Żywe Maskotki.

 

Nie wolno zapominać o słodyczach, które otrzymają młodzi kibice Śląska Wrocław. Kosze cukierków i innych łakoci dostarczone zostaną przez firmę Słowianka, która już od 60 lat dba o  słodkości dla dzieci. Ponadto, wszyscy zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym fani będę mogli skorzystać ze stoisk do malowania twarzy i przygotowanych konsol Xbox 360, na których będzie można równolegle do meczu WKS-u rozgrywać wirtualne pojedynki piłkarskie w grze FIFA 14.

 


Najaktywniej uczestniczące w zabawach dzieci będą miały szansę nie tylko na miło spędzony wieczór, lecz także na wygranie atrakcyjnych nagród. Do rozdania przewidziane zostały miejsca w dziecięcej eskorcie wyprowadzającej zawodników zielono-biało-czerwonych na kolejne spotkania, a także zaproszenia na poranki filmowe dla dzieci w sieci Multikino.


Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Serdecznie zachęcamy również do odwiedzenia i polubienia profilu Rodzinka Śląska w serwisie Facebook.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska, Paweł Kot, Karolina Pawłowska

Zobacz również